Zdecydowana wygrana z dedykacją

Ciężkowianka pokonała w meczu domowym Victorię Zalas 5-0. Wygraną zawodnicy oraz wszystkie osoby związane z drużyną zadedykowały Jakubowi Gędłkowi, który przeszedł operację nogi po brutalnym faulu bezmyślnego zawodnika Regulic w poprzednim spotkaniu ligowym. Dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Ciekawostką pozostaje to, że mecz z Victorią zakończył się po 45 min. ponieważ drużyna gości nie zdecydowała się na kontynuowanie gry. Niestety aż 4 z ostatnich 7 meczy pomiędzy Ciężkowianką a Victorią kończyły się oddaniem punktów bez gry lub zejściem zawodników z Zalasu z boiska przed rozpoczęciem drugiej połowy.

Ciężkowianka Jaworzno 5:0 Victoria Zalas (zakończony po 45 min.)

Gol dla Ciężkowianki: Psioda x2, Rzeszutko, Bulga, Nowak

Kolejny mecz Ciężkowianka rozegra w Sobotę o godzinie 16:30 w Kwaczale z miejscową Unią.