Ludowy Klub Sportowy „Ciężkowianka” Jaworzno
Barwy: zielono-białe
Adres: Ciężkowicka 68, 43-600 Jaworzno

telefon: (32) 616-13-10, (608) 671-427

– Seniorzy (trener Szymon Pieczka tel. 512 805 204)

– Juniorzy młodsi rocznik 2008,2009 (trener Szymon Pieczka tel. 512 805 204)

– Trampkarze roczniki 2010,2011,2012 (trener Grzegorz Dryja tel. 500 124 845)

– Orliki roczniki 2013,2014 (trener Grzegorz Dryja tel. 500 124 845)

-Żaki 2015, 2016 (trener Grzegorz Ryszka tel. 662-056-117)

– Grupa naborowa 2017, 2018 (trener Grzegorz Ryszka tel. 662-056-117)

e-mail: biuro@ciezkowianka.jaworzno.pl

WWW: lksciezkowianka.pl
Stadion: pojemność – 500 miejsc / oświetlenie – brak / boisko – 102 m x 66 m
Prezes: Janusz Ciołczyk
Trenerzy: Szymon Pieczka, Paweł Bulga, Grzegorz Dryja, Grzegorz Ryszka, Andrzej Majka

Facebook: Ciężkowianka- Seniorzy

Ciężkowianka- Grupy młodzieżowe

Być może nie słyszeliście wcześniej o grupach młodzieżowych Ciężkowianki? A może usłyszeliście coś przypadkiem od znajomych i zapytaliście: „jakie grupy młodzieżowe?” Spokojnie, czasem nawet osoby mieszkające w Jaworznie i okolicach nie zdają sobie sprawy z jakości naszej pracy z młodzieżą. Jeśli zastanawiacie się, czy Ciężkowianka to dobry wybór to poświęćcie minutę na lekturę tego tekstu.
  • Po pierwsze: KAMERALNOŚĆ. Nasz klub jest niewielki w porównaniu do dużych akademii. Jednak to wcale nie znaczy, że jest gorszy. Bynajmniej. Ma to wiele plusów. Jakie? Wszystkie zajęcia odbywają się w mniejszych grupach, co działa zdecydowanie na korzyść zarówno dla zawodnika, który objęty jest stałą uwagą, jak i trenera, który zna dokładnie zalety oraz aktualne problemy podopiecznego. Do tego koszt zajęć: składki członkowski to ważny punkt prosperowania każdego podmiotu. Możemy pochwalić się tym, że nasz klub jest oferującym najtańsze zajęcia w okolicy a przy tym dajemy gwarancję, że nie wpływa to w żaden sposób na jakość szkolenia.
  • Po drugie: ATMOSFERA. To, co bezpośrednio łączy się z kameralnością naszego klubu, to bez wątpienia przyjazna atmosfera. Na zajęciach dzieci oraz młodzież spotkają swoich dobrych znajomych trenerów oraz działaczy, którzy są gotowi pomóc w każdej chwili.
  • Po trzecie: LOKALIZACJA. Nasz obiekt główny położony jest w świetnej lokalizacji. Przystanek przy ulicy Ciężkowickiej położony jest przy samym budynku klubowym co zapewnia łatwe oraz bezpieczne dotarcie na zajęcia praktycznie z całego obszaru miasta. Obiekty z których korzystamy w okresie zimowym położone są w pobliżu szkół co też gwarantuje odpowiedni dojazd nawet w przypadku braku transportu samochodowego.
  • Po czwarte: KADRA TRENERSKA. Nasza kadra trenerska spisuje się na medal. Praca z dziećmi oraz młodzieżą wiąże się z czymś więcej niż tylko z dobrą zabawą i mnóstwem pięknych wspomnień. Nasi trenerzy mają także za zadanie dbać o rozwój sportowy podopiecznych. O ich wartości niech świadczy fakt, że cyklicznie są kuszeni propozycjami pracy wielkich akademii. O wartości klubu niech świadczy fakt, że mimo tych ofert pozostają ciągle w naszych strukturach.

Podsumowując:
Co? Ciężkowianka Jaworzno
Jak? Kameralnie, miło, z dobrą organizacją i lokalizacją
Dlaczego? Dobra atmosfera, rozwój sportowy, niezapomniane wspomnienia
Wybór miejsca rozwoju dziecka nie jest prosty. Jeśli nie rozwialiśmy wszystkich Waszych wątpliwości, albo w waszej głowie pojawiły pytania, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią wyjaśnimy wszelkie niejasności.
Stawiamy na jakość, nie na ilość.