Wygrana w cieniu brutalnego faulu

Ciężkowianka pokonała w meczu rozgrywanym w Jaworznie SPRiN Regulice 1-0. Sportowe wydarzenia zeszły tego dnia jednak na dalszy plan za sprawą zdarzenia z doliczonego czasu gry. W tym właśnie czasie zawodnik ambitnej drużyny z Regulic Marcin Piekarzewicz dopuścił się bestialskiego faulu na wychodzącym na czystą pozycję osiemnastoletnim Jakubie Gędłku łamiąc mu nogę w dwóch miejscach. Faul popełniony z premedytacją, gdzie celem były nogi zawodnika, dwoma wyprostowanymi nogami z naskoku traktujemy jako boiskowy bandytyzm i z pełnym przekonaniem potępiamy takie zachowanie. Jakubowi życzymy dużo siły i jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Ciężkowianka Jaworzno 1:0 SPRiN Regulice

Gol dla Ciężkowianki: Nowak

Kolejny mecz Ciężkowianka rozegra w najbliższą Sobotę o godzinie 11:00 na własnym boisku a przeciwnikiem będzie Victoria Zalas.