Podsumowanie sezonu 2021/22 TRAMPKARZE

Kolejną drużyną według kategorii wiekowej jest zespół trampkarzy.  Podobnie jak w przypadku najstarszych zawodników, trampkarze mogą minioną rundę zaliczyć do bardzo udanych. Ciężkowianka występując w lidze przeznaczonej dla zawodników urodzonych o rok wcześniej zaprezentowała się więcej niż dobrze zajmując na koniec sezonu trzecią lokatę. Całe otoczenie drużyny trampkarzy cieszy się przede wszystkim z indywidualnego postępu zawodników. Ciągły rozwój możliwy jest dzięki regularnym treningom oraz dużej liczbie rozgrywanych zawodów ( grupa trampkarzy rozegrała w tej rundzie około 25 meczów lub turniejów w różnych formach).

Kolejny sezon będzie pociągał za sobą nowe wyzwania a jednym z ciekawszych będzie to, że zespół rozegra swoje mecze także w  zachodniomałopolskiej lidze okręgowej, w której utrzymał się przed rokiem.  Emocji i radości dostarczy też fakt tego, że niebawem zawodnicy wraz z zespołem młodzików udadzą się na kilkudniowy obóz do Szalowej.

Zawodników chętnych do wstąpienia w szeregi drużyny trampkarzy, chcących spróbować swoich sił w zachodniomałopolskiej lidze okręgowej zapraszamy do kontaktu z trenerem: kontakt