Podsumowanie sezonu 2021/22 SENIORZY

Sezon 2021/22 za nami, pora więc na krótkie jego podsumowanie. Zaczynamy od drużyny Seniorów, która rozegrała historyczny sezon dla naszego klubu.

Ciężkowianka w 24 spotkaniach (wygrany mecz z Wisełką Rozkochów 3:1 został anulowany z powodu wycofania się drużyny z Rozkochowa w trakcie rozgrywek) zdobyła 64 punkty z bilansem bramkowym 78:20 (trzeci atak oraz zdecydowanie najlepsza obrona w lidze) co pozwoliło na zwycięstwo w rozgrywkach Chrzanowskiej A-klasy. W meczach na własnym boisku Ciężkowianka zanotowała jedenaście zwycięstw oraz jeden remis (46:8) natomiast w meczach wyjazdowych odniosła dziewięć wygranych oraz zanotowała trzy remisy (32:12). Warto odnotować, że w rundzie rewanżowej zespół stracił tylko dwie bramki przed własną publicznością.

Bramki dla Ciężkowianki zdobywali (nie uwzględniając bramek z anulowanego meczu z Wisełką- x2 Nowak, Psioda) :

15- Psioda M.

12- Nowak Sz.

7- Biel M.

5- Gędłek J., Dryja G., Woronowicz P., Prytko D.

4- Molenda B.

3- Bulga M., Fijołek M.

2- Rzeszutko M., Skórnicki W., Radomski D., bramki samobójcze

1- Boś D., Koziarz M., Łata J., Prażmowski A., Chrząścik M., Radomski M.

We wszystkich meczach wystąpiło łącznie 31 zawodników, którym dziękujemy za grę. Najwięcej minut rozegrał Mateusz Bulga (którego zabrakło jedynie w spotkaniu z anulowanym wynikiem)- 2160