NOWY SEZON- CO, KIEDY I GDZIE

Drużyna Ciężkowianki wznowiła treningi w dniu 10.07. i będzie je kontynuować co najmniej do 4.11. kiedy to zagrają ostatni mecz rundy w Mętkowie z tamtejszą Koroną. Zanim jednak to nastąpi czeka nas ciekawa runda, którą naturalnie rozpoczną gry sparingowe. Ciężkowianka rozegra je 22.07. na boisku AKS NIWKA (10:00) oraz 29.07 w Kazimierzu sparując z ZEW SOSNOWIEC (18:00). Następnie przyjdzie czas na zmagania pucharowe. W nich los przydzielił naszej drużynie Nadwiślankę Okleśna. Meczu zostanie rozegrany w niedzielę 6.08 o godzinie 17:30 na boisku zespołu z klasy B. Zależnie od rezultatu tego spotkania Cięzkowianka przystąpi do meczu II rundy PP lub meczu z młodzieżą z SMS TYCHY. Następny akcent startu nowej rundy będzie miał miejsce dnia 19.08, kiedy to na boisku w Ciężkowicach Ciężkowianka podejmie w pierwszej kolejce MZKS Alwernia. Na wszystkie spotkania zapraszamy.