Młoda „Ciężkowianka” na Podkarpaciu

Od 8 do 12 sierpnia 2021 roku zawodnicy drużyn młodzieżowych (trampkarze oraz młodziki) LKS „Ciężkowianka” Jaworzno przebywali na obozie sportowym w Boguchwale, korzystając z jednego  z najbardziej kameralnych stadionów w Polsce IZO- Arenie. Podczas 5-dniowego  pobytu w województwie podkarpackim ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji pełnowymiarowe boisko piłkarskie na którym na co dzień rozgrywa swoje zawody „Izolator” Boguchwała, a korzystają również „Resovia” Rzeszów i „Stal” Rzeszów.

Podczas obozu młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenerów Szymona Pieczki i Grzegorza Dryja, którym pomagali Paweł Bulga i Piotr Żabicki. Treningi odbywały się dwa razy dziennie oraz dodatkowo trzeci taktyczny. Dodatkowe atrakcje w formie basenów, zarówno otwartych jak i zamkniętych nie pozwalały zawodnikom na choćby odrobinę nudy,
W trakcie pobytu zawodnicy „Ciężkowianki” rozegrali dwa spotkania kontrolne, w których grupa młodzików dostała lekcję futbolu od rówieśników z „Resovii” Rzeszów. Z kolei zawodnicy z drużyny trampkarzy, wzmocnieni wyróżniającymi się młodzikami zdecydowanie pokonali LKS Hermanowa.
Niestety czas szybko leci. W czwartek 12 lipca ciężkowicki team wrócił do Jaworzna mimo, iż większość dzieci chciała jeszcze zostać, ale wszyscy mają nadzieje że za rok znowu spotkają się w takim samym składzie na kolejnym obozie sportowym.

Zarząd LKS „Ciężkowianka” składa podziękowanie „Ventix” sp. z o.o. w Jaworznie, Gminie Jaworzno za pokrycie kosztów transportu oraz rodzicom i dziadkom młodych zawodników bez których pomocy wyjazd na obóz byłby niemożliwy, Na osobne słowa uznania zasłużyła kadra opiekująca się młodzieżą- panowie Szymon Pieczka, Grzegorz Dryja, Paweł Bulga i Piotr Żabicki.