Otwarcie na remis

W meczu otwierającym nowy sezon, który przyciągnął na trybuny niemal tysiąc osób, Ciężkowianka zremisowała z Victorią w pojedynku derbowym 2:2. Przed meczem odbyła się miła ceremonia wręczenia pucharów oraz upominków z okazji awansu Ciężkowianki do ligi okręgowej przez Prezesa PPN Chrzanów oraz przedstawicieli lokalnych klubów- Szczakowianki Jaworzno oraz Victorii Jaworzno. Wyrażamy słowa uznania dla tych właśnie klubów za okazaną klasę. Ciekawostką jest, że drużynę Victorii prowadził w tym spotkaniu trener Robert Moskal, który 17 lat temu wprowadzał do seniorskiej piłki (w drugoligowej wówczas Szczakowiance) obecnego trenera Ciężkowianki Szymona Pieczkę.

Ciężkowianka Jaworzno 2:2 Victoria Jaworzno

Gole dla Ciężkowianki: Fijołek, Psioda

Kolejne spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o 18:00. Ciężkowianka w kolejnym meczu derbowym zagra na wyjeździe z zespołem Zgody Byczyna.