Styczeń, Luty- raport młodzieżowy

Dwa pierwsze miesiące roku, mimo problemów spowodowanych czasem epidemicznym oraz licznymi kwarantannami z nim związanymi, przyniósł naszej młodzieży wiele wesołych i intensywnych sportowych chwil.

Zawodnicy naszej obecnie najmłodszej drużyny Żaków rozgrywali w tym czasie turnieje w Jaworznie, Chrzanowie czy Myślachowicach notując bardzo dobre występny i zaliczając wiele radosnych chwil.

Starsze drużyny Młodzików oraz Trampkarzy także zanotowały sporo udziałów w turniejach na terenie Śląska oraz Małopolski a nawet także na Dolnym Śląsku. Godne odnotowania są miejsca na podiach zdobyte przez drużyny w obu kategoriach wiekowych na turniejach w Chrzanowie, Lędzinach, Bieruniu, Krzeszowicach, Boguszowicach czy też Bierutowie koło Wrocławia. Nasze drużyny nie próżnowały także w tym czasie jeżeli chodzi o boiska na świeżym powietrzu, rozgrywały mecze kontrolne z innymi jaworznickimi drużynami oraz zespołami z Alwernii czy Częstochowy.

Kolejne miesiące również rysują się ciekawie pod kątem sportowych wyzwań czekających na naszych młodzieżowców. Przypominamy, że ciągle w naszych drużynach są miejsca dla chcących dołączyć zawodników. Zapraszamy do kontaktu.