Porażka w Mętkowie. Nowy termin zaległego meczu

W (przed) ostatnim spotkaniu obecnej rundy ligowych rozgrywek, rozgrywanym w Mętkowie Ciężkowianka przegrała 1:2 z miejscową Koroną mimo objęcia prowadzenia w spotkaniu.

Korona Mętków 2:1 (0:0) Ciężkowianka Jaworzno

gol dla Ciężkowianki: Bulga

Decyzją Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów Ciężkowianka ostatnie (zaległe) spotkanie na wyjeździe z SPRiN Regulice rozegrać ma… dwa tygodnie po zakończeniu rundy, w sobotę 18.11. o godzinie 13:00. Za komentarz do decyzji o ustaleniu późno listopadowego terminu na rozegranie tego meczu właśnie na tym obiekcie niech posłuży zamieszczony na profilu facebookowym Fabloku Chrzanów krótki filmik ze spotkania SPRiN z Fablokiem z ubiegłej niedzieli. Boisko, które nie nadaje się do gry od co najmniej trzech tygodni zostaje wyznaczone jako miejsce gry 18.11.